Kevad 2023 kampaania!

Head uued ja vanad kliendid!

 

Tulnud on kevad, tulnud on Metruna! Uus ettevõte, endised platsid, vanad töölised (ei pea me silmas vanust) ja parim hind!

Metruna OÜ jätkab Eestis vanametalli kokkuostu ja töötlusega endistel Refonda platsidel!

 

Sel kevadel oleme kuni Jaanipäevani lihtsalt jagamas raha!

Kevadkampaania raames maksame kuni 22.06.2023 kõigile vanametalli toojatele boonust 20 eur/t! Olgu kogus või müüja kuitahes suur või väike, pole vahet – väärtustame kõike võrdselt!

 

Jah, me ei vaevunud seekord läbi viima ilusate ja kallite asjade loosimist, mis „siin ja praegu“ polegi ehk nii vajalikud ja mille võidu tõenäosus võrdub Jaanipäeva sõnajalaõie otsimisega. Ja ohh seda tarbetut looduse reostamist nende asjade tootmiseks, kui võitjal jäävad nad nurka seisma nagu pahandust teinud koolijuts … ei, keegi ju ei sooviks seda!

 

Samuti ei tee me kingitusi vaid valitud klientidele – me isegi ei anna nänni kliendiks registreerujatele. Sest me usume, et kliendiks tullakse ja jäädakse eelkõige hea kogemuse, parima väärtuse ja ausa teeninduse tõttu, mida me järjepidavalt püüame pakkuda, sest muul viisil see ei tööta. 

 

Ühesõnaga – kevadkampaania raames maksame kuni 22.06.2023 kõigile vanametalli toojatele boonust 20 eur/t! Ja nii on!

Ja tasuta haagiste rent meie platsidelt, konteinerite paigaldus ja vedu suuremate tonnide puhuks, demonteerimine/lõikamine – loomulikult on see kõik ja muudki endiselt saadaval! 

 

 

Võta küsimuste korral ühendust ja uuri lisa 1817!

 

*Eesti turul kanda kinnitanud Metruna OÜ kuulub Metruna UAB koosseisu, olles osa ühest Baltimaade juhtivast vanametalli käitlejast, mis opereerib 40 kokkuostu platsi ning töötleb ja ekspordib aastas üle 500 000 tonni vanametalli. 

   

Kampaania tingimused: VANAMETALLI KOGUMISE KEVADKAMPAANIA 2023 REEGLID